A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Akrepi

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  31
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Akrepi is a popular singer of Hip-Hop music. Në Maj 2004, Akrepi merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Rruga E Gjate". Në Prill 2006, Akrepi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Akrepi". Në vitin 2005, Akrepi publikon albumin "Milimetri I Fundit" Në Maj 2008, Akrepi merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Shqiperi O Nena Ime". Në vitin 2009, Akrepi publikon albumin "Shqiptar Gjaknxehte" Më datë 31 Tetor 2011, E.N.E. publikojnë videoklipin "Pusherman", në bashkëpunim me Akrepi, G-UP,...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

SoundCloud

Profile

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vagabondi

Mr Elvis

Rameka

Tidra

G Bani

Eagleye (Kiameti)

Leuname

Acrostic

Lani (Street Thugs)

Albboy


Tags: Akrepi, Evis Nako

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018