A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alar Band

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  48
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Alar Band is a popular group/singers of Pop music. Ata janë pesë djem të talentuar, që rastësisht janë bashkuar në Universitetin e Arteve ne vitin 2013. Jetojnë në Elbasan, por muzikën live e ndajnë mes Elbasanit dhe Tiranës. Në Nëntor 2014, Alar Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Do Jete Vone". Më datë 2 Prill 2015, Alar Band publikojnë videoklipin "Ocean". Me këtë këngë, Alar Band marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 14 në vitin 2015. Në Shtator 2015, Alar Band marri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Natyral

Spirit Voice

Dreams

Marigona

Alternative

Plisat

Revolt Klan

2farm

Grupi Selam Musai

Yjet E Panjohur


Tags: Alar Band

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018