A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alar Band - Prit Edhe Pak


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  43

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/05/2016

2016-05-01T08:19:06

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 15


Prit edhe pak (8x)

Për ty po mendoj çdo natë
Ti je ndjenja më e bukur që e kam
Po duhet ti gjej unë ca fjalë
Prit edhe pak
Të lutem nga unë mos u merzit
Se të dua unë me gjithë shpirt
Vetëm për ty unë do jem
Dije se çdo ditë çdo ditë do ta them
Se do dashurohem në ty në çdo moment
Të dua të dua përjetë
Ti je mrekullia vetë
Kurrë skom me tlon
Prit edhe pak (2x)
Nuk po mundem ti gjej unë fjalët
Prit edhe pak (2x)
E kam një frikë se gjithçka do ndalet
Prit edhe pak (2x)
Ti e di se vetem ty të kam unë
Prit edhe pak (2x)
Ti e di se fjalën ta kam dhon unë

Për ty po mendoj çdo natë
Ti je ndjenja më e bukur që e kam
Po duhet ti gjej unë ca fjalë
Prit edhe pak
Te lutem nga unë mos u mërzit
Se të dua unë me gjithë shpirt
Vetëm për ty unë do jem
Dije se çdo ditë çdo ditë do ta them
Se do dashurohem në ty në çdo moment
Të dua të dua përjetë
Ti je mrekullia vetë
Kurrë skom me tlon
Prit edhe pak (2x)
Nuk po mundem ti gjej unë fjalët
Prit edhe pak (2x)
E kam një frikë se gjithçka do ndalet
Prit edhe pak (2x)
Ti e di se vetëm ty të kam unë
Prit edhe pak (2x)
Ti e di se fjalën ta kam dhon unë

Hejj dashurohem në ty në çdo moment
Të dua të dua përjetë
Ti je mrekullia vetë
Kurrë skom me tlon
Prit edhe pak (2x)
Nuk po mundem ti gjej unë fjalët
Prit edhe pak (2x)
E kam një frikë se gjithçka do ndalet
Prit edhe pak (2x)
Ti e di se vetem ty të kam unë
Prit edhe pak (2x)
Ti e di se fjalën ta kam dhon unë

Ti e di se fjalën ta kam dhon unë


Lyrics submited by QendresaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018