A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Alban Mehmeti - Hajde Hyn Ne Valle / Ka Shum Koh Qe T'pres


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2014

2014-12-13T00:34:19

Song from the album:

"Live"It's a long time that we try finding the lyrics to "Hajde Hyn Ne Valle / Ka Shum Koh Qe T'pres" sung by Alban Mehmeti.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Alban Mehmeti attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018