A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Plovishti

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  7
Alban Plovishti is a popular singer of Southern Albania Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Klordian Rama

Marjol Rrapaj

Gramoz Tomorri

Fatos Xhaferi

Emiljano Dhe Grupi

Bledar Hoxhaj

Refat Sulejmani

Altin Malo

Arjan Zika

Vladimir Rustemi


Tags: Alban Plovishti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018