A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Alban Plovishti - Ishin Te Kota Fjalet E Tua


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/12/2013

2013-12-30T18:38:41


It's a long time that we try finding the lyrics to "Ishin Te Kota Fjalet E Tua" sung by Alban Plovishti.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Jeti. We wish that's the lyrics you are looking for:

Ishin te kota
fjalet e tua
qe me prentove per dashurine
ma more zemren
c'me bere te vuaj
fajtor nuk jam
se nje tjeter moj do ta gjej
ma more zemren
c'me bere te vuaj
fajtor nuk jam
se nje tjeter moj do ta gjej

la la lajla lajla
la la lajla lajla laj laj laj

valle do ta gjej
nje vajze si ty
qe ta kete emrin
ashtu si ty
ne rast se ti e dashur
do me largohesh
fajtor nuk jam
se nje tjeter moj do ta gjej
ne rast se ti e dashur
do me largohesh
fajtor nuk jam
se nje tjeter moj do ta gjej

la la lajla lajla
la la lajla lajla laj laj laj

la la lajla lajla
la la lajla lajla laj laj laj

la la lajla lajla
la la lajla lajla laj laj lajmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018