A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albana Berisha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  31
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Albana Berisha is a popular singer of Kids music. Albana Berisha eshte nje kengetare qe kendon kenge per femije. Ajo jeton ne Prishtine me familjen e saj. Më datë 5 Korrik 2010, Albana Berisha publikon videoklipin "Femijeria Ime". Më datë 6 Janar 2013, Albana Berisha publikon videoklipin "Piratet". Në Nëntor 2013, Albana Berisha merr pjesë në Lyra Fest 2013 me këngën "Mua Yll Me Thone". Më datë 29 Nëntor 2013, Albana Berisha publikon videoklipin "Dua Dua". Me këtë këngë, Albana Beris...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vjosa Selmani

Elta Ademi

Anika Berisha

Lorina Dula

Arbnora Rexhepi

Blinera Muzhaku

Sala Jashari

Erza Hoti

Donika Nuhiu

Ema Smajli


Tags: Albana Berisha

Albana Berisha in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018