A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albana Hajra

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  19
  • Origin:
  • Skenderaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 16
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Albana Hajra is a not so popular writer. Albana Hajra eshte nje Nxense E Cila Vijon Mesimet Ne Shkollen Fillore Abedin Rexha Ne Fshatin Turiqec Ne Komune Te Skenderajt.Albana Eshte Nje Nxenese e Shkelqyer Dhe Gjithmone Thot Se Une Ne Te Ardhmen Do Te Behem Nje Poete e Famshme.Hobi i Saj i Vetem Eshte Letersia Sepse Gjithmone Mirret Me Poezi,Tregime e Shume e Shume Gjera Te Tjera Ne Letersi Albana Qe Ne Moshen 7 Vjeqare Qe Ne Klasen e Pare Filloi Te Bente Poezi Te Cilat i Ka Thurur Vet.A...

>> Full biography >>


Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Rita Kastrati (Poete)

Ezana Morina

Gresa Rudaku

Eldona Rama

Albena Bajraktari

Ermira Jusufi

Anisa Berisha

Djellza Behramaj

Genta Maliqi

Florentina Sopjani


Tags: Albana Hajra

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018