A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albanian Outlawz

Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Albanian Outlawz is a popular group/singers of Hip-Hop music. Anëtarët: Alidema & RapRabit Zek Alidema, Kreshnik Alidema, Jeton Hysenaj, Rabit Hysenaj, Besnik Hysenaj. Vendlindja: Big Albania Shtëpia diskografike: SwissArt Entertainment AoS - AlbanianOutlawz Studio Vendi aktual: Switzerland Më datë 2 Janar 2014, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Keep It' Real". Më datë 29 Maj 2015, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Kry Pa Tru". Më datë 28 Gusht 2015, Albanian Outlawz publikojnë v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Prej Errsires N'drit & Prej Drites N'errsir 1 (2015)

Prej Errsires N'drit & Prej Drites N'errsir 2 (2015)


» Add A Song »

Kill 4 You
Fole
No Drama
O4l
Degradim Per Dekada
Kry Pa Tru
Still Hated
Keep It' Real
Marijana
Interesi


Related Artists:

A.D.X

Alboholics

West Thugz

Zinxhirt

Rikthimi

Kunder Dhuna

Orginallat

Septics

Newporn

Krem Dela Krem


Tags: Albanian Outlawz, Albanianoutlawz, Alidema, Raprabit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018