A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albatrit Muqiqi

Tags: Albatrit Muçiqi, Albatrit Muqiqi, Albatriti, Albatrit Mucici, Albatrit Muqici, Albi, Albatrit Muciqi

Origin: Prishtine    Residence:        Age: 26   Zodiac sign: Luani  
Albatrit Muqiqi is a popular singer of Pop music. Albatrit Muqiqi vijon studimet ne UBT ne degen e biznesit. Eshte I Biri i kengetareve Merita Spahiu Dhe Nysret Muqiqit. Në Qershor 2002, Albatrit Muqiqi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Ne Valle U Bashkuam". Në Nëntor 2009, Albatrit Muqiqi merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Syte E Tu". Në Dhjetor 2009, Albatrit Muqiqi merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Boll Boll". Në Dhjetor 2010, Albatrit Muqiqi merr pjesë n...

>> Full biography >>


  • Find Albatrit Muqiqi on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  185

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018