A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alberie Hadergjonaj - Lejla


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/1999

1999-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Lozonjare"It's a long time that we try finding the lyrics to "Lejla" sung by Alberie Hadergjonaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Alberie Hadergjonaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Flame & Latuà - Lejla

Mami tu cuerpo me mata
si tu cuerpo me atrapa

Mami tu cuerpo me mata
si tu cuerpo me atrapa
U bo shum koh qe sjena pa

Ref x2 :
Qe sa vjet nuk jena pa
sjena pa nuk jena pa
e n dashuri na kena ra
kena ra na kena ra

Flame:

u bo shum koh qe sjena pa na
edhe prap sjena n'da yeye
ajo zdon louis don nike (yeee)

beautiful lady, jo si ti nuk ka tan bota
nuk jam ma i njejti prej at dite qe t njoftova
uhh lej qat thojn mileti zdin sen por punt e tona
zdin mi majt fjalt per veti veq i hapin gojat

uhh habibi bodyn si Riri
e imija habibi bashk bojna milly
uhh habibii
uhh habibi yeee

Ref x2 :
Qe sa vjet nuk jena pa
sjena pa nuk jena pa
e n dashuri na kena ra
kena ra na kena ra

Latuà:

huu qe sa vjet nuk jena pa naa
un menoj por ty hala
qe sa vjet nuk jena pa na

E mos um qo nese jam hala n andrra
tu menu por ty mrra n men sa shum qe t dashta
huuu, ami 5 minuta
ty ta fala zemren e ta lash n durt tua (Aihaihaih)

Uh sa mire qe t fola
Uh sa mire qe t fola
merre zemren ta fali asht e jotja
nuk i ngoj tjert se ata folin sene t kota

Pre-Ref:
Ma lej lej lejla lejla x3

Mami tu cuerpo me mata
si tu cuerpo me atrapa

Mami tu cuerpo me mata
si tu cuerpo me atrapa
U bo shum koh qe sjena pa

Ref x2 :
Qe sa vjet nuk jena pa
sjena pa nuk jena pa
e n dashuri na kena ra
kena ra na kena ra

Elvana Gjata - Lejla

Elvana:
Kom big booty, booty like this
Ama jo per biznes
Di edhe une me fol pis
Ama jo per biznes
A, a don me lujt me lejla? lejla 2x
Lej-lej-lejla, lejla
A po don mo? Ti ca po don mo?
Krejt i kam bo
Une per ty i kam bo
A po don mo? Ti ca po don mo?
Se krejt ca kam bo
Une i kam, une i kam, une i kam sic i do ti

Capital T:
Krejt industria syte n'lejla
Ama ne edhe pa to po vlejna
Problemi osht qe une shume po vrejna
Prit, a t'thash qe apet un i kthejna
Fame is the devil, po sjena tu u shty
Une jam krejt tjeter level
Isha marr me ty po ti sje kurgjo special,
Kurre skom mu kthy, never
Se ckado qe bejm ne eshte perjetshem
Ti kallxom cka po don me bo kur un gjuj me lejla
Ti kallxom cka po don me bo kur e din qe t'muj me lejla

Elvana:
Lejla, lejla, lej-lej-lejla
A po don mo? Ti ca po don mo?
Krejt i kam bo
Une per ty i kam bo
A po don mo? Ti ca po don mo?
Se krejt ca kam bo
Une i kam, une i kam, une i kam sic i do ti

2po2:
Mos me na u myk ja bojm do bira thesit
Lejlat per neve, per ty gishtin e mesit
Loja s'luhet qoshe, qata pi hina mesit
Me art ju bojna dom si n'futboll koma Messit
Na po rrina Cool, tjert gjakin tu e nxeh
Karvani 200 orë, ju si qeni tu e leh
T'vjetrat si kom shit ama t'rejat i kom ble
Gishti o ka kan, 1 her kamen, me ja ngreh
Hajde ti kallxom, nese nuk po beson pa m'pa
Hajde tash lujna me Lejla.
Nese nuk po beson pa m'pa,
Hajde tash lujna me Lejla.

Elvana:
Lejla, lejla, lej-lej-lejla
A po don mo? Ti ca po don mo?
Krejt i kam bo
Une per ty i kam bo
A po don mo? Ti ca po don mo?
Se krejt ca kam bo
Une i kam, une i kam, une i kam sic i do ti.

Ardian Bujupi - Lejla

Ti e din qe deren e ki qel
hajde kur te dush, e ki jeten si princesh
Pse po thu nuk mund pa mua
Pse po vun e nuk thu te dua
Ti je ajo qe nuk me don
Ti je ajo qe me deshperon

2 x
Lele lele Lele lele
Lele lele Lele leja
Lele lele
Lele lele, Lele lele...

Ti e din nuk mundesh me qendru
pa i kqyr mesazhat a ti kam shkru
Nuk pranon qe mendon per mua
Mos i kompliko deshirat e tua
Ti je ajo qe nuk me don
Ti je ajo qe me deshperon

2 x
Lele lele Lele lele
Lele lele Lele leja
Lele lele
Lele lele ,Lele lele...

Ti e din qe un te dua....

2 x
Lele lele Lele lele
Lele lele Lele leja
Lele lele
Lele lele ,Lele lele...
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018