A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alberie Hadergjonaj - Kur Nuk Shkon Nuk Shkon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Comments

(0)

15/05/2011

2011-05-15T00:00:00

Music:

Alberie Hadergjonaj

Lyrics:

Big Basta

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"Potpuri Nga Albatrade"

Song from the album:

"Maturantet"

Song from the album:

"Kur Nuk Shkon, Nuk Shkon"

Participating in

VFM 2011


S'di sa net i kam kaluar
une pa ti une pa ty
derdha lot per te t'haruar
ti se di ti se di . aaaa
nese don qe te ta them ty
sa te du sa te du
me mire zemren time e mer
se s'po mundem me duru

Reff:
Pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti
e mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti e
mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
aaaaaaa!

Ku jan endrat qe besuam
une dhe ti une dhe ti
te di kur me doje mua
perendi perendi . aaaaa
ndoshta veq atehere me doje
shume m'doje shume
sepse vetem ke nje tjeter
dhe spo mundem me duru

Reff:4x
Pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti
e mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
pse ma more shpirtin tim
dit e nat e ke ti e
mohove dashurin
qe ta dhash sa tkam prit
aaaaaaa!


Lyrics submited by Drita Shaini   NoraKS   saramk
more...
lyrics.al © 2007 - 2018