A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albert Sula

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Albert Sula is a popular songwriter and instrumentist. Ne fakt ai eshte nje nga producentet me te mire te Shqiperise. Njihet per mjeshterine e tij ne organo per muziken tallava, si nje nga me te miret e kesaj fushe. Studio e tij quhet AS RECORDS edhe ne te kane dale shume hite te kengetarve te famshem shqiptare si Sinan Hoxha, Muharrem Ahmeti, Mandi Nishtulles etj. Aktualisht ben pjese ne grupin e famshem BATALJONI B13 te Adi Sybardhit si organist. Më datë 16 Mars 2017, Albert Sula publikon videok...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Shpëtim Kushta

Drinor Zymberi

Klevis Gjergji

Ardit Roshi

Jetmir Barbullushi

Stash

Leonard Canhasi

Ejup Shabani

Xhulio Milloshi

Luan Tashi


Tags: Albert Sula

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018