A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albi Lushi

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  19
  • Origin:
  • Kavajë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Albi Lushi is a writer. Lindi në qytetin e Kavajës ku kreu shkollën fillore dhe gjimnazin Aleksandër Moisiu. Studimet e larta i kreu në fakultetin ekonomik në degën Ekonomia dhe e drejta. Studimet Master i kreu në Universitetin e Tiranës,Fakulteti i Drejtësisë,dega Eu Business Law. Trajnime dhe programe studimi brenda dhe jashtë vendit. Albi Lushi është vlerësuar me çertifikata Mirënjohje nga disa prej Klubeve Letrare në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. Pjesëmarrës n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Kreshnik Ibrahimi

Gajur Pajaziti

Dionis Xhafa

Besnik Jaha

Gentinikqi

Nokë Sinishtaj

Vahit Nasufi

Nehar Lama

Engjëll Gashi

Martin P Lleshi


Tags: Albi Lushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018