A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Albi LushiTags: Albi Lushi
Origin: Kavajë    Residence:        Age: 27   Zodiac sign: Peshqit  
Albi Lushi is a not so known poet. Lindi në qytetin e Kavajës ku kreu shkollën fillore dhe gjimnazin Aleksandër Moisiu. Studimet e larta i kreu në fakultetin ekonomik në degën Ekonomia dhe e drejta. 2011-2015 anëtar i këshillit bashkiak Kavajë Drejtues në disa institucione. Libri i parë është përmbledhja me poezi "Gjysma ime ngeli peng" në vitin 2015.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  1

Loading...Kalendari
23/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

This Week's Poll
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Dafina Zeqiri

  Capital T

  Gent Fatali

Vote