A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alex (Asdren Shabani)

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Alex (Asdren Shabani) is a popular singer of Hip-Hop music. Artisti i ri Asdren Shabani i njohur si Alex eshte pjese e MishMash Entertaiment, label i drejtuar nga Blero. Më datë 15 Nëntor 2015, Blero publikon videoklipin "Pse", në bashkëpunim me Alex. Më datë 4 Mars 2016, Alex publikon videoklipin "Ti Po Don", në bashkëpunim me Maria. Më datë 31 Tetor 2016, Alex publikon videoklipin "Jeshile". Më datë 19 Shkurt 2017, Alex publikon videoklipin "Ku Je". Më datë 23 Qershor 2017, Franques publi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Mishmash Entertainment

(Current label)

SnapChat

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Da Killa

Enigma

Saggi

Keni (K Style)

Kacaki

Ex-One

Tribun

Mars

WhoBrave

Kela-N


Tags: Alex, Asdren Shabani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018