A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alex (Asdren Shabani)
Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
Music genres: Hip-Hop

Alex (Asdren Shabani) is a popular singer. Artisti i ri Asdren Shabani i njohur si Alex eshte pjese e MishMash Entertaiment, label i drejtuar nga Blero.

Më datë 15 Nëntor 2015, Blero publikon videoklipin "Pse", në bashkëpunim me Alex.

Më datë 4 Mars 2016, Alex publikon videoklipin "Ti Po Don", në bashkëpunim me Maria.

Më datë 31 Tetor 2016, Alex publikon videoklipin "Jeshile".

Më datë 19 Shkurt 2017, Alex publikon videoklipin "Ku Je".

Më datë 23 Qershor 2017, Franques publikojnë videoklipin "As1her", në bashkëpunim me Blero & Alex.

Më datë 8 Tetor 2017, Alex publikon videoklipin "Kthehu Ti (Remake)", në bashkëpunim me Nikka. Muzika e këngës u punua nga Blero, teksti u shkrua nga Blero.

Më datë 14 Shkurt 2018, Alex publikon videoklipin "Hood". Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga S4MM.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Mishmash Entertainment

(Current label)

SnapChat

Account

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018