A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alfred Habibi

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Alfred Habibi is a popular singer. Në Dhjetor 2001, Alfred Habibi merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Ku Je Oj Nena Ime". Në Dhjetor 2006, Voltan Prodani & Alfred Habibi marrin pjesë në Festivali i 45-të në RTSH me këngën "Jemi Kaq Të Largët"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hekuri Sound

Jasmin Nikaj

Agron Ndrecaj

Llapiani

Ardjan Tanushi

Dardan Osmanollaj

Plumi Og

Rinch3

Snoopy-G

Sami Pacolli


Tags: Alfred Habibi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018