A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  44
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Alida is a popular singer and songwriter of R&B music. Asnjë këngëtare në Shqipëri nuk kërcen si ajo. Sepse quhet “freestyle”, stili i zezakeve të sprovuara në skenë dhe të gatshme për të sfiduar djemtë repera. Është Alida Duka, motra e madhe e Stines, që ka hyrë në tregun muzikor shqiptar me këtë stil. Pas publikimit të klipit të ri “Sa duhemi” ajo tregon jetën që bën në Gjermani dhe peripecitë, që ka kaluar për t’u bërë këngëtare. Alida tregon: "Kam filluar që në moshë të vogël, më saktë që në fill...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Stine

(Her brother)

Add Official

Social Accounts

Play (2010)


» Add A Song »

Ty Do Te Dua
Aladyn
E Vuaj
Din Ti
Se Te Dua Ty
Besame
Ani
I Wanna Be On
S'te Fal
Dance With Me (remix)

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (1)


Related Artists:

Elida Shehu

Miga Hysi

Alma Hyska-Civeja

Eda Zari

Silvia Fabbricatore

Mera Zymeri

Mima Kastrati

Luar

Anita Musliu

Arta Lala


Tags: Alida, Stine, Alida Duka

Alida in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018