A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alketa Vejsiu - Ekzistoj


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  7

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Song from the album:

Alketa Vejsiu

Music by:

Adrian Hila

Arrangement:

Adrian Hila

Participating in

Kënga Magjike 2002


Dua detin te afroj,
Dua naten ta largoj,
Dua diten une te zgjoj,
Dhe te them se egzistoj,

Dua naten ta rrembej,
Dua henen ta genjej,
Dua hijet t’i largoj,
Dhe te them se egzistoj.

Do gjej nje fjale,
Ta hedh ne leter,
Botes se vjeter
Do ti gjej nje emer tjeter.

Do gjej nje fjale

diku te mbetur,
Nje shpirt I etur do ta zgjoj
Boten e fjetur
lyrics.al © 2007 - 2018