A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alketa Vejsiu - Ekzistoj


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Song from the album:

"Alketa Vejsiu"

Participating in

Kënga Magjike 2002


Dua detin te afroj,
Dua naten ta largoj,
Dua diten une te zgjoj,
Dhe te them se egzistoj,

Dua naten ta rrembej,
Dua henen ta genjej,
Dua hijet t’i largoj,
Dhe te them se egzistoj.

Do gjej nje fjale,
Ta hedh ne leter,
Botes se vjeter
Do ti gjej nje emer tjeter.

Do gjej nje fjale

diku te mbetur,
Nje shpirt I etur do ta zgjoj
Boten e fjetur

e-Cards (1)

2018-06-10 20:23:13
Dua detin te afroj,
Dua naten ta largoj,
Dua diten une te zgjoj,
Dhe te them se egzistoj,

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018