A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Alldoz is a singer of Hip-Hop music. Më datë 11 Qershor 2018, Alldoz publikon videoklipin "Ki Kujdes"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adis Kaceli

Tuni 04

Lorik

Dj Benz

Amiggo

Gent

Shkrepi

Lony

Zhpend

GK


Tags: Alldoz, All Doz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018