A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alldoz
Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  5
Music genres: Hip-Hop

Alldoz is a singer. Më datë 11 Qershor 2018, Alldoz publikon videoklipin "Ki Kujdes".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018