A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Shkolla Ime

Sa e bukur
Qe duket shkolla ime,
Mbrenda dhe jasht,
Me zbukurime.

Ka rafte me libra,
Qe me mesojm,
Por edhe mesuesja,
Po na edukon.

Ato te mira,
Kurr sdo tja harroj,
Mesuesen dhe shkollen
Gjithmon do ti kujtoj.

- poem written by Alma Domuzeti


- Submitted by Alma Domuzeti -

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  189


lyrics.al © 2007 - 2018