A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Almeda Luca

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Almeda Luca is a popular singer of Pop music. Më datë 5 Tetor 2015, Almeda Luca publikon videoklipin "My Heart"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mira Meziu

Elona

Oreta Leka

Ana Bakaj

Bruna

Antonela Çekixhi

Kristine Elezaj

Elsa

Samanta

Lori Delhysa


Tags: Almeda Luca

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018