A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ana Vlora

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Vlorë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ana Vlora is a popular singer of Ethno music. Më datë 11 Nëntor 2016, Ana E Vlores publikon videoklipin "Loti I Syrit Tim". Më datë 15 Korrik 2017, Ana Vlora publikon videoklipin "Fati Im". Më datë 10 Gusht 2017, Festi Sheges publikojnë videoklipin "Sonte Po Festojna", në bashkëpunim me Ana Vlora & Luluja....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Pajtesa

Irsa Qosja

Desjana Kamberaj

Orjola Xhemollari

Viola Shqau

Arsinda

Anida Llanaj

Olsa Pema

Xhejni Lito

Morena Dyli


Tags: Ana Vlora, Ana E Vlores

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018