A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ana Kodra

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  71
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 11
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ana Kodra is a popular singer of Kids music. Ajo studion në lice për kanto si dhe prej pesë vitesh luan në piano. Është angazhuar në shumë festivale për fëmijë, ku ka marrë dhe një çmim. Këngëtaret e preferuara të Anës janë Vaçe Zela dhe Edit Piaf. Një ndër pasionet e saj është të shkruaje poema, por së fundmi ka filluar të shkruajë dhe muzikë. Ana ëndërron të bëhet këngëtare dhe per teksteshqip shprehet: "Prirjet e para për muzikë i kam shfaqur që në moshë fare të vogël, që 3 vjec tërhiqja...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Voice Of Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Google+

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhesika Pengili

Rreze Bekteshi

Edueda Salihaj

Vjollca Osmani

Roza Sadiku

Vesa Berisha

Alisa Jerliu

Blinera Jashanica

Roderika Ukelli

Salije Bajrami


Tags: Ana Kodra, Anna Kodra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018