A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • Ana Kodra
  • Mos Ma Prekni Pemën (Don't Touch My Tree)

Official Video

Video Link

Ana Kodra - Mos Ma Prekni Pemën (Don't Touch My Tree)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/11/2017

2017-11-14T14:00:00

Participating in

Junior Fest 2017It's a long time that we try finding the lyrics to "Mos Ma Prekni Pemën (Don't Touch My Tree)" sung by Ana Kodra.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Ana Kodra attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018