A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Andi Shkoza

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  33
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 41
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Andi Shkoza is a popular singer of Ethno music. U lind e u rrit ne Tirane ne familjen e tij tiranase. Statusi i martuar dhe baba. Fama e tij u rrit ne vitet 2000 me albumet e tij te famshme me kenge mjaft te pelqyeshme. Andi Shkoza është këngëtar i muzikës së lehtë dhe muzikës popullore qytetare. Karriera e tij ka nisur rreth shume vite më përpara duke sjellë për publikun këngë Hite për kohën kur janë publikuar. Në vitin 2003, Andi Shkoza publikon albumin "Per Ty E Dashur". Më datë 8 Pri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Per Ty E Dashur (2003)

Albumi I 2- Te

Akoma Te Dua

Zemra I Ka Fajet

Jetoj Me Shprese


» Add A Song »


Related Artists:

Edmond Nikolla

Alfred Meço

Artan Kola

Gjergj Hila

Selim Paja

Evans Rama

Devis Xherahu

Altin Basho

Alban Nimani

Xhevdet Jashari


Tags: Andi Shkoza

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018