A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Andi ShkozaTags: Andi Shkoza
Origin: Tirane      Age: 40   Zodiac sign: Gaforrja  
Andi Shkoza is a popular singer in ethnic music. U lind e u rrit ne Tirane ne familjen e tij tiranase. Statusi i martuar dhe baba. Fama e tij u rrit ne vitet 2000 me albumet e tij te famshme me kenge mjaft te pelqyeshme. Andi Shkoza është këngëtar i muzikës së lehtë dhe muzikës popullore qytetare. Karriera e tij ka nisur rreth 20 vite më përpara duke sjellë për publikun këngë Hite për kohën kur janë publikuar.... >> Full biography >>
  • Find Andi Shkoza on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  13Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »

Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote