A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Andi Shkoza
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 41
  • Birthday:
  • 29 June 1976
  • Zodiac sign:
  • ♋ Gaforrja
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  34
Music genres: Ethno

Andi Shkoza is a popular singer. U lind e u rrit ne Tirane ne familjen e tij tiranase. Statusi i martuar dhe baba. Fama e tij u rrit ne vitet 2000 me albumet e tij te famshme me kenge mjaft te pelqyeshme. Andi Shkoza është këngëtar i muzikës së lehtë dhe muzikës popullore qytetare. Karriera e tij ka nisur rreth shume vite më përpara duke sjellë për publikun këngë Hite për kohën kur janë publikuar.

Në vitin 2003, Andi Shkoza publikon albumin "Per Ty E Dashur".

Më datë 8 Prill 2013, Andi Shkoza publikon videoklipin "Taka Taka".

Më datë 8 Prill 2013, Andi Shkoza publikon videoklipin "Egosite".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018