lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiographyTags: Andi Shkoza
  • Social Networks:
  • Official Facebook Profile


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  14


Andi Shkoza

Origin: Tirane  
Age: 40
Birthday: 29 June 1976
Zodiac sign: Gaforrja
Music genres: Ethnik
More genres: Pop

Andi Shkoza is a popular singer. U lind e u rrit ne Tirane ne familjen e tij tiranase. Statusi i martuar dhe baba. Fama e tij u rrit ne vitet 2000 me albumet e tij te famshme me kenge mjaft te pelqyeshme. Andi Shkoza është këngëtar i muzikës së lehtë dhe muzikës popullore qytetare. Karriera e tij ka nisur rreth 20 vite më përpara duke sjellë për publikun këngë Hite për kohën kur janë publikuar.

» Edit Bio »
Loading...


Kalendari
27/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Vote