A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anestezioni

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Anestezioni is a popular singer. Rinor Bekteshi me ketë rrym të muzikes filloi në vitin 2009 ku kengët e para i punoi tek NushiMucis me te cilin pati bashkpunimin e sukseshem kengen "N`Mendime". Anestezion vazhdoi me bashkpunime tjera ai ka bashkpunuar me shum artista tjer si: 2TON, Kobra (TBA), Lyric Master, Bazzuka, Agresioni. Po ashtu Anestezion ka bashkpunuar me artistin shum të perfolur nga Shqiperia "Stresin: bashkpunimet tjera me Rap Artista te Shqiperise jane me Emiliano...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Pa Inat
Malli
Sa Her Ti Qesh


Related Artists:

Liil Craizy

Rim-Mortal

Mark Kastriot Marku

Explicit

Edijan Muhaxheri

Dr.Nushi

Bujaa

Dossi A.K.A Professional's

Herolind Ramabaja

Potera


Tags: Anestezioni, Anestezoni, Anestezon, Anestezion

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018