A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Angel - Mos Ma Merr Dashurine


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Participating in

Top Fest 3



It's a long time that we try finding the lyrics to "Mos Ma Merr Dashurine" sung by Angel.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Angel attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics







Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018