A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ani Dhe Ana - Stop


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Participating in

Top Fest 3It's a long time that we try finding the lyrics to "Stop" sung by Ani Dhe Ana.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Ani Dhe Ana attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Irma Libohova - Stop

Syrin e drejtoj ku duhet,
fjalen fjale atje ku thuhet,
buzeqeshje pa kursim,
kjo eshte moto e shpirtit tim .
Fjale buzeqeshje e shikime,
trioleeet... i jetes sime

REF.:
Stop!
ndal,koheee,
mos mi merr keto te trija nuk te jap as edhe nje,
ti mi merr e smi kthen me,
e keshtu firon rinia
na parate na pasurine
vetem,
mos mos mos ma merr,
mua rinine .

Shtyj me tej ndjenjat e mia,
faj skifo sa marri edhe pendesa,
jepi kohe, leviz minutat,
koha ime, koharresa

REF.:
Stop,
ndal,
koheee,
nga thesari i zemres sime nuk te jap asnje therrime,
egoiste je me mua,
ti me merr ate qe dua,
na parate na pasurine,
vetem mos mos mos me merr,
mua rinine

REF.:
Stop,
ndal,
koheee,
o mos mi merr keto te trija nuk te jap as edhe nje,
ti mi merr e smi kthen me,
e keshtu firon rinia
na parate na pasurine
vetem,mos mos mos me merr,
mua rinine

Lamm-g - Stop

Stap. Refren:
Stap.. Une gjuj ti mos e kap
Pe gatuj vetem per Clab
Thuj gjithkuj Lamm’G ee pat ..en clab

RAP - 1
Hey o dhipa durt perpjet, merrne tripin si raket
Stap.. shka ju ka gjet, hahaha ty jom tut vet
Prap… u bo poter, Prap… u qel ni der
Dikush fitoj shum, ti Prap… pa karrier
Edhe ni prodhim, veq per atmosfera
Ky sen nuk ka qmim, po fuqi si bariera
Kush pe sill kllabin, e pi bon krejt perveti
Nuk e pshtilli rabin, pe dridh venin si termeti
Disponimin ty ta rriti, ti je fija un qibriti
Qajo qika minxi priti, mem prek mu edhe ja arriti
Ti po djegesh kur pot thirri, Loqko hajde knej ka dedi
Pshtymen n’fyt kur du ta lidhi, sonte ti edhe I’m redi

RAP - 2
Ndal thujum um fal, ndal u bon per mal
M’fal loqko ndal, pritum po vi kadal
Lamm’G me ty pe thej, loqki per ty po kcej
Lamm’G hajde tash knej, ku je se nuk pot vrej
Clubi full Rabi llull, dridhu pak mos rri si tull
Stil e trup I ki kull, sillu niher si bussull
Jo veq tip o jen nxe krejt, qeta jom tu e vrejt
Puqe shoqen thuj qe ika, nime nuk jom tut rrejt
A po vjen me mu me kerr, Joo… se ti je sherr
Hajde ma shopejt sa osht terr, oke.. qe meniherr
Haver une pa tekilla, femnen tane n’gisht ta silla
Cllapin pe nshoj po shkoj, ti nxin najsen se ka me killa

Kush… pe dridh ket ven
Kerkush… pa ty sun nen
Ti… me mu po kcen
Ky sen… dot mahet men

Antigona Rustolli - Stop

E sikur ta dinin njerzit si vjen fundi
Shum pak gjera do te kishin fillu
e sikur ta dinin qfar do ndodhme ne
As un as ti sdo te ishim ktu

E sikur ta dinin njerzit si vjen fundi
Zdo te gabonin ne fillim
po keshtu eshte shkruar ne librin e fatit se nuk ka ndarje
nese ska takim

AAAAaaa!
Stop! te thash jam zon e ndaluar
sjam ajo qe ke deshiruar
Stop! te thash sjam ajo e para
rruget tona tani jan te ndara

E sikur ta dinin njerzit si vjen fundi
Shum pak gjera do te kishin fillu
e sikur ta dinin qfar do ndodhme ne
As un as ti sdo te ishim ktu

E sikur ta dinin njerzit si vjen fundi
Zdo te gabonin ne fillim
po keshtu eshte shkruar ne librin e fatit se nuk ka ndarje
nese ska takim

AAAAaaa!
Stop! te thash jam zon e ndaluar
sjam ajo qe ke deshiruar
Stop! te thash sjam ajo e para
rruget tona tani jan te ndara

AAAAaaa!
Stop! te thash jam zon e ndaluar
sjam ajo qe ke deshiruar
Stop! te thash sjam ajo e para
rruget tona tani jan te ndara


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018