A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ta Pimë Detin

Ta pijme detin,eren ta thithim,
qiellin, ate se prekim dot,
ndoshta diku ne ishull shpirti,
sdo ndihem me sirene ne tok.

- poem written by Anila Toto


Choose star rating

Rating:  1.4 / Votes cast:  10

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018