A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Paska Zot

E sheh i dashur paska zot,
betohem, ndryshe ska sesi,
kaq shume det nuk mundet dot,
kaq shume qiell,kaq shume vetmi...

- poem written by Anila Toto


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  12

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018