A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Pyete Eren

Pyete eren, a solli flladin?
ate qe te terbon...
qe te tjeret i plas nga inati
vec ty te mrekullon..
Pyete henen ta solli driten?
per sot te te ndricoje...
ate qe sot ia nisa une
vec ty te te verboje.
Pyete naten e solli gjumin?
ne endrra te te coje?
aty ku jam vetem une
dhe... ty te mrekulloj...

- poem written by Anila Toto


Choose star rating

Rating:  1.4 / Votes cast:  11

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018