A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anisa Hoda

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 10
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Anisa Hoda is a singer of Kids music. Ajo fitoi çmimin e pare me 15 prill 2015 ne Viuhela Fest Prishtine me kengen "Kenga ime". Në Korrik 2015, Anisa Hoda merr pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Nje Porosi". Në një skenë madhështore në Sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë u organizua mbrëmja për fëmijë, ku Anisa Hoda rrembeu çmimin kryesor me një këngë mjaft të bukur dhe koreografi profesionale të përgatitur nga Jeton Forfi (Art Design). Në Gusht 2016, Anisa Hoda merr pjes...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Janina Mustafa

Sara Mulliqi

Rita Daklani

Vesa Hamdiu

Arsa Dervishi

Eanda Nishevci

Finesa Sadiku

Anjeza Gashi

Stina Shala

Lorena Shala


Tags: Anisa Hoda

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018