A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anita Hoxha

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  5
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Anita Hoxha is a popular writer. Si për të gjithë Ju edhe për mua ky vit ishte plotë sakrifica e orë pagjumësie duke biseduar me poezin, shpesh herë lodhur por e lumtur për përgjigjet që poezia me shpirtmadhesinë e saj mundi të më jepte mes vargjeve, përgjigjet që prej vitesh ënderroja të merrja. Një vite që filloi me entusiazmin e librit tim te parë " Zgjimi i nje ëndrrre " dhe u mbyll me ribotimin e tij si nje gezim pa fund nga vlerësimet e lexuësve të mi. Moment i pa harruar ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Lume Plaku

Viktoria Xhako

Mimoza Bici

Arsejda Gjyli

Drita Fejza

Aferdita Beçiri

Lediana Kapaj

Fatmire Duraku

Adelina Mamaqi

Lindite Ramushi


Tags: Anita Hoxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018