A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për 1 Qershorin

1 Qershori Ynë

1 Qershori ynë,
Erdhi përsëri,
Edhe më të lumtur,
Ne na gjen tani,

Të gjithë të gëzuar,
Lozim dhe këndojmë,
Rroftë Një Qershori,
Rroftë festa jonë.

- poem written by Poetë Anonim


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  103

Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018