A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anonimos

Tags: Anonimos, Shkelzen Ramadani

Origin: Llajshevc      Age: 29   Zodiac sign: Peshqit  
Anonimos is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Shkelzen Ramadani "ANONIMOS" me Hip Hop filloi te mirret nga vitit 2003. Si shumë të rinjë ashtu dhe ky reper ka filluar të mendojnë për të ardhmën e tij dhe atë e gjetë në rimat dhe ritmet e muzikës Hip Hop. Nuk mendonë të mirret me diqka tjetër, edhe pse eshte i ri me moshe durimi dhe vullneti për një sukses në të ardhmën e afërt është shumë i madh. "ANONIMOS" thotë se ndihet krenar që është pjesë e kësaj kulture dhe thotë se nuk do ta lë kurr ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

» Add A Song »


My Music
Dita E Re
Une E Kom
11 Vjet Anonim
Nënë Mos Qaj
Preco
Hala Ksajde
Krejt Po Dojn
Shume T'smut
Në Mëngjes

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018