A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anonimos

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Llajshevc 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Anonimos is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Shkelzen Ramadani "ANONIMOS" me Hip Hop filloi te mirret nga vitit 2003. Si shumë të rinjë ashtu dhe ky reper ka filluar të mendojnë për të ardhmën e tij dhe atë e gjetë në rimat dhe ritmet e muzikës Hip Hop. Nuk mendonë të mirret me diqka tjetër, edhe pse eshte i ri me moshe durimi dhe vullneti për një sukses në të ardhmën e afërt është shumë i madh. "ANONIMOS" thotë se ndihet krenar që është pjesë e kësaj kulture dhe thotë se nuk do ta lë kurr ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Në Mëngjes
Hala Ksajde
Nënë Mos Qaj
E Menoj
Dita E Re
Shume T'smut
Une E Kom
11 Vjet Anonim
Ku Janë
Preco

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Eki

D-Komit

Merytoni

Mr.Trimi

Miril

Rrufeja

Ylli Trokitës

Ex King

Rascom

ZeeroMan


Tags: Anonimos, Shkelzen Ramadani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018