A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Antigona Sejdiu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Age:
  • 44
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Antigona Sejdiu is a popular singer. Ajo filloi te merrej me muzike ne moshen 14 vjeçare. Kenget e saj jane hite: "E dua tangon", "Ah ti ti ti", "Qka m ka syri qe loton" etj. Ajo jeton tani ne Prishtine ka dy femije dhe eshte e martuar. Ajo ka fituar çmimin e parë në "Kosovarja kendon" 1987, çmimin e dytë në "Zambaku i Prizrenit 2001", çmimin e publikut në "Polifest vitin 2004" etj. Në Qershor 2002, Antigona Sejdiu merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Ku Ishe", ku fitoi çmimin ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Live 2015 (2015)

O Sa Mire Po Lun Ne Valle (2010)

Unë Besoj Në Dashuri (2004)

Syte E Tu (2002)

Aq Me Ben


» Add A Song »

Nuk Je Njeri
Po I Paguaj
Gjeje Forcen
Un Besoj Ne Dashuri
Aq Me Ben...


Related Artists:

Miradije Aliu

Antigona Rustolli

Lora Braha

Emine Toska

Odeta Katundi

Sherife Sherifi

Enxhi Nini

Drita D'avanzo

Alisa Baraku

Odeta Dervishi


Tags: Antigona Sejdiu, Antigona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018