A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Anxhelo & Flor Bana - Mos Ta Nin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/08/2018

2018-08-12T18:00:03

Arrangement:

Alsked Rrenja

Video Production:

ND Film ProSorry, this song lyrics is not yet available "Mos Ta Nin" sung by Anxhelo & Flor Bana.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Mos Ta Nin".
The music video from Anxhelo & Flor Bana attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

SL - Mos Ta Nin

Ty mos ta nin, nale telefonin ikëm krejt
ty mos ta nin
Ty mos ta nin, nale telefonin ikëm krejt
ty mos ta nin , sa i mirë ti, sa i mirë

ti ma ke kall daten
prej së të kam pa un
nuk esht pun mum nal tu ba gjiro
ter naten sesht për mu nalë
tut njek si dajt thu me veti ki naj kilo.

e ti mbaje nmen
kto gjera krejt vin vet
bejrum e të thirri e thirri mu pa
e ti mmbaje nmen
kto gjera krejt vin vet
e nuk munet me na nal kurgja
jo nuk esht e drejt
une nkerr e ti nshtrat
e asnjani fjet
kjo nuk esht e drejt
duhet mu pa shpejt e ma shpejt

e ty mos ta nin
nele telefonin ikëm krejt
ty mos ta nin
ty mos ta nin

ty mos ta nin
nale telefonin ikëm krejt
ty mos ta nin
sa i mire ti, sa i mirë

ti mu ki ba gajle, ashiqare
krejt pom doken dashni me fajde
sa e sa her une të thirra e su nale
hala je tu vdek si me pas zemren pare

e ti mbaje nmen
kto gjera krejt vin vet
bejrum e të thirri e thirri mu pa
e ti mmbaje nmen
kto gjera krejt vin vet
e nuk munet me na nal kurgja
jo nuk esht e drejt
une nkerr e ti nshtrat
e asnjani fjet
kjo nuk esht e drejt
duhet mu pa shpejt e ma shpejt

e ty mos ta nin
nele telefonin ikëm krejt
ty mos ta nin
ty mos ta nin

ty mos ta nin
nale telefonin ikëm krejt
ty mos ta nin
sa i mire ti, sa i mirë

e ty mos ta nin
nele telefonin ikëm krejt
ty mos ta nin
ty mos ta nin

ty mos ta nin
nale telefonin ikëm krejt
ty mos ta nin
sa i mire ti, sa i mirë

2Ton - Mos Ta Nin

[Xhavit Avdyli:]
hajt mos ta nin
neser nuk e din kerkush qka vjen
ty mos ta nin veq ti po m'pelqen 2x

[2 Ton:]
ti m'ke pelqy ta kom than
une me mijra her
qdo fjal qe thom une ti ngat zemres tane i merr
nese ta kthej ty shpinen
e di qe nuk osht fer
kshtu qe pot thom hajt mos ta nin ty
se neser as un as ti nuk e dina se qa vjen
une e di qe prap per njani tjetrin na bjen n'men
gjithqka ka kalu po emrin ki me ma permen
kshtu qe pot thom hajt mos ta nin ty
e kom menu nuk e kena tan njejt sikur m'vjen mu
une e di shum mir edhe pse nuk e thu edhe mos
met thirr e di ko met tu kujtu o jeje

[Xhavit Avdyli:]
hajt mos ta nin
neser nuk edin kerkush qka vjen
ty mos ta nin veq ti pom pelqen 2x

[2 Ton:]
menimin e kom t'mir edhe kur kom mendjen te ti
nashta osht ma mir kerkush per neve mos ta di
let metet sekret sonte vetem une dhe ti
Baby all I need you to tell me right now
nuk ta nin per tjert as mu spo ma nin per tjerat
ty t'xhelozojn krejt femrat e mu m'xhelozoj hejterat
nashta tjert si din ama une ti di vlerat
Baby all I need you to tell me right now

[Xhavit Avdyli:]
t'kom mendje prej fillimit diten e par takimit
hala m'pelqen sikur ather o zemra jem 2x

hajt mos ta nin
neser nuk e din kerkush qka vjen
ty mos ta nin veq ti pom pelqen 2x

Besjan Gashi - Mos Ta Nin

Besjani:
Mos ta nin,hic
Le ta din,le ta din
Je e vetmja ti per mu
Ti se din sa shume te duKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018