A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: APG is a popular singer. Në Prill 2005, APG merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Please". Në Prill 2005, APG merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Kjo Jete Vazhdon", në bashkëpunim me Fatjon. Në Prill 2006, APG merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "T'kam Prit". Në Nëntor 2006, APG & Fabiani marrin pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Hej Kamariere". Në Maj 2008, APG merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Krejt Ne Club". Në Maj 2008, APG merr pjesë në Top Fest 5 ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gtoby

Kacy Style

Bashkim Vushaj

Ombra

Sima

Hekuri Sound

Albo-E

Lurro

Arben Sefedini

Duqi


Tags: Apg, A.P.G, A.P.G.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018