A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arben Dreshaj

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  181
  • Origin:
  • Pejë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Arben Dreshaj is a writer. Në vitin 2006 ka përfunduar studimet në Universitetin e Prishtinës, Fakulteti Juridik. Në vitin 2009, ka përfunduar studimet në programin master. Publikimet/Botimet - 2010: “Roli dhe rëndësia e institucioneve korrektuese në risocializimin e personave të dënuar”; - Disa pune profesionale/shkencore; - 2014: “Mesazh”-tregime; - 2016: “Dhurata për Ty- A Gift for You” – Aforizma (shqip dhe anglisht);...

>> Full biography >>


Fans' Comments

2 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Kreshnik Ibrahimi

Gajur Pajaziti

Martin P Lleshi

Kadri Mehmeti

Endrit Mehmeti

Samed Hoxhaj

Iljaz Jashari

Adrian Llanaj

Fatmir Çitaku

Spiro Gremo


Tags: Arben Dreshaj

Arben Dreshaj in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018