A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbi Pelushaj

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Arbi Pelushaj is a singer of Pop music. Në vitin 2014, Arbi Pelushaj merr pjesë në The Voice Of Albania 4....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rod

Vikus

Frenkli Vjero

Geraldo Ndoci (Aldo)

Rei Bezhani

Kristi Karkanaqe

Gust Gjeci

Ledion Liço

Algert Sala

Toli


Tags: Arbi Pelushaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018