A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arbnor Terziu - Nuk Ta Fali


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/02/2018

2018-02-07T19:18:52


Sorry, this song lyrics is not yet available "Nuk Ta Fali" sung by Arbnor Terziu.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Nuk Ta Fali".
The music video from Arbnor Terziu attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Elsida Sinaj (Eli). We wish that's the lyrics you are looking for:

une me ty shum kam gabu eh tasht von e kam kuptu kush je ti jo se kam dit une prej teje se kam prit


une me ty shum kam gabu eh tasht von e kam kuptu kush je ti jo se kam dit une prej teje se kam prit

sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kurr ne ty nuk ta fali ket tradhti nuk ta fali veq ta dish jeten time e ke prish

sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kurr ne ty nuk ta fali ket tradhti nuk ta fali veq ta dish jeten time e ke prish

jeta ime sikur ne film eh ti vet e ban regjin jo bre zemer kshtu nuk shkon her me mu her me tjeterkan

jeta ime sikur ne film eh ti vet e ban regjin jo bre zemer kshtu nuk shkon her me mu her me tjeterkan

sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kurr ne ty nuk ta fali ket tradhti nuk ta fali veq ta dish jeten time e ke prish

sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kurr ne ty nuk ta fali ket tradhti nuk ta fali veq ta dish jeten time e ke prish


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018