A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbnora Kelmendi

Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Therandë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 11
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Arbnora Kelmendi is a young writer. Studion në shkollën fillore të mesme të ulët "Shkëndija".Eshte nxënëse shembullore dhe e shkëlqyer. Shkruan poezi(jo të botuara). Nuk ka botuar asnjë libër, por shumë shpejt pritet që të botojë librin e saj të parë....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Blinera Murataj

Lejla Bela

Elsa Aliu

Liza Musliu

Kujtesa Hetemi

Anjesa Beqa

Djellza Behramaj

Erita N.Bytyqi

Rinesa Hamzaj

Anisa Shala


Tags: Arbnora Kelmendi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018