A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arbnora Rexhepi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  8
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Arbnora Rexhepi is a popular singer and songwriter of Kids music. Arbnora Rexhepi filloi te kendoje ne festivalin per femije qe nga mosha 5 vjecare. Më datë 26 Janar 2012, Arbnora Rexhepi publikon videoklipin "Ç'ka Të Vesh" dhe ka shkruajtur vete tekstin e kenges. Më datë 26 Nëntor 2012, Arbnora Rexhepi publikon videoklipin "Gezuar Shqiperi". Muzika e këngës u punua nga Hysni Klinaku, teksti u shkrua nga vetë Arbnora Rexhepi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Hysni Klinaku. Në Prill 2014, Arbnora Rexhepi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lorina Dula

Edueda Salihaj

Anika Berisha

Vesa Berisha

Blinera Jashanica

Roza Sadiku

Elta Ademi

Blinera Muzhaku

Sala Jashari

Albana Berisha


Tags: Arbnora Rexhepi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018