A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Arboni is a very famous recording studio and video production. Arboni është një tjetër produksion nga Gjilani i cili merret me realizimin e videove dhe është gjithashtu studio rregjistrimi. Kanë bashkpunuar me disa këngërë si Genta Ismajli, por edhe me këngëtarë të tjerë. Në vitin 2013, Produksioni Arboni publikojnë albumin "Ku Ma Ke". Në vitin 2014, Produksioni Arboni publikojnë albumin "Nuk Rrezikon". Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Per Sevda E Dashni". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Asha

Koperativa

Intro Creative

Imagine Films

Fronmedia

Exe

Sharri

Palma Gjilan

Oltioni

Fly Pictures


Tags: Arboni, Arboni Gjilan

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018