A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Arday is a singer. Më datë 5 Tetor 2015, Arday publikon videoklipin "Bashke", në bashkëpunim me Gent Sheholli. Më datë 24 Nëntor 2016, Taulant Bajraliu & Arday publikojnë videoklipin "Ajo". Muzika e këngës u punua nga Genc Prelvukaj (Gentz), teksti u shkrua nga Arday, ndërsa për orkestrimin u kujdes Genc Prelvukaj (Gentz). Më datë 9 Prill 2017, Milot (Etnon) publikojnë videoklipin "A Duhem", në bashkëpunim me Arday & Fajt. Teksti u shkrua nga Milot Hasangjeka...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Black Fish Entertainment

(Current label)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Scaby

Limmy

Medi Aka Torrnado

Nobley

Buja Arc

Ymer Halilaj

Trimm.

Nisi-D

Roland Gjoka

Baba-G (Night Eagles)


Tags: Arday

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018