A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardi (Ardi Kajtazi)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Ardi (Ardi Kajtazi) is a popular singer of Pop & R&B music. Ardi eshte vellau i Gjires dhe Lenes. Edhe ai eshte nje kengetar dhe ka disa kenge me kengetaren Gjira Kajtazi. Më datë 13 Shkurt 2012, Gjira publikon videoklipin "Fati Ne Fatekeqsi", në bashkëpunim me Ardi Kajtazi. Më datë 8 Shtator 2013, Ardi Kajtazi publikon videoklipin "Pse Kjo Zemer Po M'dhemb?", në bashkëpunim me Gjira. Më datë 14 Shtator 2014, Gjira publikon videoklipin "Sene T´fëlliqta", në bashkëpunim me Ardi Kajtazi. Më datë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjira

(His sister)

Albulena Kajtazi

(His sister)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Uki Latifi

Shkelqim Berberi

Stanaj

Anxhelo Koci

Seven Saraqi

Cobra

Festton

Mr.Kujtim

Big Miri

Bleduka


Tags: Ardi Kajtazi, Ardi, Ardian Kajtazi, Ardjan Kajtazi, Gjira

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018