A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ardian Kastrati

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Ardian Kastrati is a very famous songwriter. Ardian Kastrati është një nga kompozitorët më të njohur në të gjithë Shqiptarinë. Ai vjen nga Maqedonia dhe jeton në Shkup. Ka kompozuar këngë për artist mjaft të njohur shqiptar si: Genta Ismajli, Ryva Kajtazi, Lori etj. Aktualisht jeton në Shkup ku punon në studion e tij inçizuese....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Avni Qahili

Aldo Shllaku

Arianit Palaj

Xhevdet Gashi

Ferdinand Deda

Tonin Harapi

Osman Mula

Valentin Veizi

Edmond Tupe


Tags: Ardian Kastrati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018